Regulamin zamówień wykonania usługi on-line

I. Wstęp

1. Realizacja usług prowadzona jest przez Projectica, 32-020 Wieliczka, ul. Wygoda 53, NIP: 676-212-53-70

2. Dane kontaktowe:

e-mail: projekty@avigraf.pl
gg: 32368885

3. Kupujący to osoba fizyczna lub prawna, która zamówiła usługę zgodnie z regulaminem tego serwisu.

4. Zamówienie usługi równoznaczne jest z zawarciem umowy wykonania usługi graficznej pomiedzy Kupującym a firmą Projectica Sebastian Madej zgodnie z jej opisem i warunkami zawartymi w niniejszym regulaminie.

II. Etapy realizacji

1. Po dokonaniu zakupu usługi projektowej Kupujący płaci określoną na stronie kwotę sprzedającemu (zapłata z góry, poprzez system dotpay).

2. Wszelkie sugestie, materiały, szkice, pomysły Kupujacy przesyła wraz z informacjami dotyczącymi zamówionego projektu, oraz wypełnionym briefem projektowym, który można pobrać z naszej strony z działu POBIERZ.

3. Po przesłaniu informacji w formie odpowiedzi na pytania przesłane do Kupujacego przez nasz system, zamówienie zostanie przyjęte do realizacji. Czas oczekiwania na projekt opisany jest w briefie projektowym i wynosi od 1-4 dni roboczych chyba, że wyraźnie jest podane inaczej.

4. W terminie określonym w briefie projektowym przesyłamy projekt do akceptacji lub poprawek. Czas zgłaszania poprawek nie może przekroczyć 10 dni roboczych (2 tygodnie). Termin nanoszenia poprawek do 24h w dni robocze, od poniedziałku do piątku.

5. Dane w stopce projektów internetowych, stron www oraz szablonów aukcji allegro, ebay, sklepów internetowych, a w szczególności dane twórcy projektu, link do jego strony www, oraz słowne lub graficzne określenie nazwy firmy, brandu nie mogą zostać usunięte, są wkomponowane w grafikę lub kod na stałe. Istnieje możliwość usunięcia tych danych w cenie 200 zł netto jednorazowo. Klient, po otrzymaniu kodu szablonu/strony/sklepu itd nie ma prawa usuwać ani zmieniać żadnych elementów identyfikujących twórcę projektu, tj linku do jego strony, nazwy słownej itd. Klient również nie ma prawa usuwania tych danych samodzielnie z kodu/grafiki projektu.

6. Po zaakceptowaniu projektu przesyłamy kompletne zamówienie na podany przez klienta adres e-mail.

III. Płatność

1. Płatność za usługę/towar przyjmowana jest wyłącznie "z góry" przed przystąpieniem do prac projektowych.

2. Udostępniamy dwie formy płatności: DotPay, oraz przelew tradycyjny. Nie ma możliwości dokonania płatności "przy odbiorze".

IV. Termin realizacji zamówienia/zlecenia

1. Termin realizacji projektu jest zawsze określony briefie projektowym. Zazwyczaj jest to od 1 do 4 dni roboczych chyba, że opis wskazuje inaczej. Przy zakupie kilku projektów termin realizacji zostaje określony jako termin z oferty, która ma najdłuższy czas realizacji (dni robocze to dni od poniedziałku do piątku). W dniu realizacji przesyłamy wszystkie projekty na raz. Proszę wziąć pod uwagę, że termin realizacji to termin przesłanie projektu do akceptacji lub poprawek, a nie termin realizacji całego zlecenia!

2. Dzień roboczy to dzień od poniedziałku do piątku, w weekendy firma jest nieczynna chyba, że został wykupiony pakiet Express Weekend dostępny u sprzedawcy w cenie 79 zł brutto. Na życzenie udostępniamy link do takiej usługi.

3. Kodowanie zaakceptowanych szablonów allegro odbywa się do 24h w dni robocze po akceptacji szablonu. Termin ten może się wydłużyć w przypadku szablonów premium, vip oraz każdego innego, który potrzebuje większego nakładu pracy do maksymalnie 48 godzin.

4. Czynnikiem rozpoczynającym prace nad projektem jest przesłanie pełnych odpowiedzi na wszystkie wysłane pytania, oraz dokonanie płatności za zamówioną usługę. Termin realizacji liczony jest od momentu dokonania tych dwóch czynności. Jeżeli dane zostaną przesłane po godz 12 (południe), termin realizacji liczy się od dnia następnego, pełnego dnia roboczego po dokonaniu zakupu.

5. Projekty gratisowe, jeśli występują w ofercie (wizytówki, papier firmowe itp lub w przypadku szablonu allegro "strona o mnie") realizowane są w terminie do 2 dni roboczych na wyraźne potwierdzenie ich wykonania przez klienta (projekty te nie są obowiązkowe). W tym celu należy przesłać wszystkie dane, jakie mają zostać zamieszczone na gratisowych projektach. Termin nadsyłania tych informacji nie może przekroczyć 7 dni roboczych od momentu akceptacji projektu głównego.

V. Ustalenia końcowe

1. Projekty gratisowe, załączane do zakupionych projektów nie podlegają żadnym poprawkom, są to projekty zamknięte, przeznaczone do druku lub użytku w takiej formie, w jakiej zostały przesłane.

2. W przypadku zamówień szablonów aukcji, stron internetowych oraz innych grafik niewektorowych informujemy, że nie przekazujemy plików otwartych (roboczych) w cenie zakupu usługi. Taki plik można wykupić w cenie: Szablon allegro: 200zł netto; strona internetowa: 450zł netto. Pozostałe pliki wyceniane są oddzielnie.

3. Oferta "Projekt logotypu" nie uwzględnia plików rastrowych do wektoryzacji. W celu realizacji skomplikowanego projektu i jego wektoryzacji prosimy o przesłanie szkicu na adres e-mail projekty@avigraf.pl w celu oszacowania kosztów przygotowania takiego znaku. Elementy graficzne nie kwalifikujące się do logotypu (logo+ sygnet) np: ludziki, zwierzątka, twarze, inne elementy przestrzenne, fauna, flora, imitacje, projekty 3D są realizowane w cenie od 79zł w górę i podlegają odrębnym ustaleniom.

4. Przekazanie autorskich praw majątkowych do projektu znaku realizujemy wyłącznie na osobę zamawiającą, bez możliwości odsprzedaży/odstąpienia w/w dzieła. Zapis umożliwiający zbycie/przekazanie praw względem osób trzecich jest płatne i wynosi 200zł netto.

5. Projekt, który nie został zaakceptowany nie może być przekazywany osobom trzecim w żadnej formie, nawet jako inspiracja, a tym bardziej jako baza do projektów wykonywanych przez inne podmioty gospodarcze, lub osoby prywatne.


Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie tego regulaminu. Życzymy samych sukcesów zawodowych jak i prywatnych!

Zespół avigraf.pl
Sprawdź nasze realizacje!

Zobacz strony, które przygotowaliśmy
i sprawdź co potrafimy.
PORTFOLIO
tel.: 12 444 76 10
mail:
gg: 32368885

Pracujemy dla naszych klientów!

Misja ta przyświeca nam od samego początku, kiedy stworzyliśmy pierwszą stronę, pierwszy projekt. Wtedy była to zabawa, która później przerodziła się w sposób na życie. Liczne szkolenia, zdobyte doświadczenie procentują dla naszych klientów.
Obsługujemy małe i duże firmy, nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych, jesteśmy po to, by móc pomagać w tworzeniu optymalnego wizerunku firmy. Tworzymy z pasją - dla Ciebie.


Wszystkie projekty, w zależności od potrzeby realizujemy według własnych pomysłów przy wsparciu doskonałych, światowych technologii oraz oryginalnego oprogramowania projektowego.


Termin realizacji ustalamy indywidualnie na samym początku zlecenia. Staramy się, aby praca była wykonana terminowo i rzetelnie, przykładamy do tego ogromną wagę.


Wszelkie zamówienia przyjmujemy on-line mailem lub telefonicznie. Cenimy sobie zdanie klienta, dlatego prosimy o rzetelne odpowiedzi na zadawane przez nas pytania, co przyspieszy cały proces projektowy.
© 2005–2015 avigraf.pl, All rights reserved.
System AviCMS 2.0
stat4u